Komisní prodej

Bazar karavanů

Kontakty

CARAVAN Plus s.r.o.

Pražská 298(areál AMZ)

25001, Brandýs nad Labem

Tel/Fax +420 326 377 707

GSM      +420 602 646 435

Servisní centrum karavanů

Největší servisní centrum karavanů, obytných vozů a obytných vestaveb v Brandýse nad Labem provádí veškeré opravy bouraných karavanů, montáže a dodávku veškerých doplňků a náhradních dílů jak karavanů, tak i jednotlivých částí karavanu jako jsou ledničky, klimatizace, movery, sporáky a další zařízení.

Doplňky pro karavany

Vybavený internetový obchod, který neustále doplňujeme o nové zboží a akční novinky za zajímavé ceny a kamenný krám, ve kterém najdete kromě vystavených produktů i showroom, ve kterém jsou vystaveny například různé druhy kempingového nábytku a doplňků na kempování.

Komisní prodej

Zvažujete prodej Vašeho karavanu nebo obytného automobilu, ale nemáte čas se zabývat sledováním nabídek, inzercí v odborných časopisech a internetových portálech? Využijte naší nabídky KOMISNÍHO PRODEJE KARAVANŮ A OBYTNÝCH AUTOMOBILŮ pod střechou.

Zajistíme za Vás inzerci v dostupných odborných časopisech, internetovou inzerci a veškeré formality spojené s prodejem vašeho bydlíku. Prodejem v našem BAZARU KARAVANU svěřujete Váš karavan do rukou profesionálů, kteří provedou vstupní prohlídku karavanu a připraví karavan pro jeho budoucího majitele. Samozřejmostí je péče o Váš karavan jeho čištění a udržování v dobré kondici (baterie apod.) Pokud Vás tato nabídka zaujala kontaktujte naše prodejce na uvedených kontaktech nebo nám pošlete poptávku mailem a my se Vám obratem ozveme zpět.

KARAVANY PLUS vše kolem karavanů.